ФАРБА ЗАСТОСУВАННЯ ДЛЯ ШИФЕРУ
Фарба для шиферу повинна бути на першому місці на полиці у кожного господаря. Цвяхи, шурупи та молотки не так важливі, навіть електрика перестане бути корисною, якщо в будинок через дах почне текти вода. Небезпеку краще попередити, ніж усувати наслідки.
Фарба для шифера – перша ознака турботи
Ні що не вічне в нашому світі: метал і пластик, бетон і дерево- все вимагає догляду. Покрівля найбільш вразлива частина будівлі – сама сигналізує нам про це.
В першу чергу з особливою ретельністю огляньте шифер на покрівлі: темно-зелений, з чорним відливом і дрібними вкрапленнями білих плям – погана ознака, захисний заводський шар навіки втрачено. Прийшов час фарби для шиферу.
Не за горами протяг, тріщини і водоспад зі стелі. Бувають випадки, коли шершні прогризають дірки і в'ють свої затишні гнізда саме в такому шифері – це вже не зафарбувати зовсім ніяк. Найгірший варіант крім моху і грибків – зростання трави і навіть дерев, такий собі Ботанічний сад над землею. Не допускайте, намагайтеся взяти фарбу і продовжити життя шиферу.
Фарба для шиферу універсальна
Плоский і хвильовий шифер, керамічна та цементно-піщана черепиця, огорожі з бетонних плит і тротуарні доріжки – неповний список де застосовується фарба. Дачні будиночки, альтанки, гаражі, навіси та огорожі, шпалери для винограду і козирки – все, де є шифер або азбестоцементні труби, прикрасить фарба для шиферу.
Фарба для шиферу види
Акрилова, силіконова, гумова, акрилова з додаванням силікону, з додаванням армуючих частинок, з додаванням крихти. На будь-який смак і колір.
Не лінуйтеся: в ваших руках естетичний вигляд вашої ділянки. Адже самому ж так приємно відпочивати в тінистому саду, коли навколо все доглянуто, і відчувається хазяйська рука і гордість за виконану роботу.
Зовсім втратили товарний вигляд території, старі і не доглянуті речі, все отримає друге життя завдяки фарбі для шиферу. Багата гамма відтінків фарби не залишить вас байдужим, а екстер'єр – безликим.
Фарба для шіфера – як застосовувати
Запам'ятайте: ультрафіолетові промені, дощ, сніг – абсолютно не впливають на фарбу для шиферу. Старі пошарпані часом ділянки поверхні ретельно обробіть щіткою, потрібно видалити всі що обсипається, струсити пил, бруд і обов'язково обробити захисним засобом. З шиферним дахом доведеться повозитися: очистити бруд, лишайники, обробити засобом проти грибків, дати просохнути, змести пил, якщо цвяхи виходять занадто сильно, їх слід забити на місце. Уважно поставтеся до стану коника – може якісь елементи вимагають заміни. Перевірте чи міцно закріплені вітрові обмежувачі, вихід пічної труби (може потрібно пройтися герметиком), огляньте зливові ринви – приберіть листя і бруд, не зайвим буде заглянути на горище: чи не прогнили стійки і лаги, з горища в погожий сонячний день добре помітні наскрізні тріщини.
На вулиці сухо і комфортно? Сміливо беріться за роботу! Діапазон від +15 до + 25С найбільш зручний.
Фарба для шиферу пульверизатор або кисть?
Найкращим варіантом для хвильового шиферу буде широка кисть з довгим ворсом – фарба добре ляже, закривши всі мікроскопічні тріщинки. Валик підійде для плоского шиферу – фарбування практично без зусиль. Краскопульт НЕ рекомендується - працювати з фарбою доведеться на висоті, всю увауа краще приділити своїй безпеці.
Фарба для шиферу добре ховає сліди від непроханих гостей покрівлі. Ви самі переконаєтеся в цьому вибравши відповідний колір з широкого асортименту кольорової палітри фарби.
Безпека при роботі з фарбою
Працюйте в закритому не слизькму взутті, уникайте попадання на шкіру. У разі потрапляння на слизові негайно промийте водою, при появі роздратування зверніться до лікаря.
Не сумуйте, головне вірити – і все вийде.